Häggman

Kahvilat

Häggman Haapajärvi

Kauppakatu 16, 85800 Haapajärvi
Ma–Pe 7.30–17.00 / La 8.30–14.00
Puhelin (08) 4695 600
Sähköposti haapajarvi@haggman.fi

Häggman Haapavesi

Vanhatie 59, 86600 Haapavesi
Ma–Pe 9.00–17.00 / La 9.00–14.00
Puhelin (08) 4695 630
Sähköposti haapavesi@haggman.fi

Häggman Iisalmi

Kauppakeskus Iisa, Satamakatu 8, 74100 Iisalmi
Ma–Pe 10.00–19.00 / La 10.00–16.00
Puhelin 084 695 638
Sähköposti iisalmi@haggman.fi

Häggman Jyväskylä

Asemakatu 11, 40100 Jyväskylä
Ma–Pe 8.30–18.00 / La 10.00–15.00
Puhelin 084 695 640
Sähköposti jyvaskyla@haggman.fi

Häggman Lahti

Iso Kärkkäisen liikekeskus, Pasaasi 2, 15700 Renkomäki
Ma–Pe 8.00–21.00 / La 8.00–18.00 / Su 12:00–18:00
Puhelin 084 695 642
Sähköposti lahti@haggman.fi

Häggman Nivala

Kalliontie 26 a, 85500 Nivala
Ma–Pe 9.00–18.00 / La 9.00–14.00
Puhelin (08) 4695 620
Sähköposti nivala@haggman.fi

Häggman Oulainen

Oulaistenkatu 32, 86300 Oulainen
Ma–Pe 9.00–17.00 / La 9.00–14.00
Puhelin (08) 4695 644
Sähköposti oulainen@haggman.fi

Häggman Ylivieska, Iso-Kärkkäinen

Iso Kärkkäisen liikekeskus, Ollilanojankatu 2, 84100 Ylivieska
Ma–Pe 8.00–21.00 / La 8.00–18.00 / Su 12.00–18.00
Puhelin (08) 4695 624
Sähköposti karkkainen@haggman.fi

Häggman Ylivieska, Keskusta

Ma–Pe 8.00–20.00 / La 8.00–15.00
Rautatienkatu 8, 84100 Ylivieska
Puhelin (08) 4695 622
Sähköposti ylivieska@haggman.fi

Toimisto ja leipomo

Häggman, toimisto

Kauppakatu 16, 85800 Haapajärvi
Faksi (08) 4695 607
Puhelin (08) 4695 600
Sähköpostit henkilökunnalle: etunimi.sukunimi@haggman.fi

 

Anna palautetta

Kiitos, kun kerrot meille mielipiteesi. Palautteesi on meille tärkeää, jotta voimme kehittää tuotteitamme ja palveluamme.
Voit jättää palautetta myös nimettömänä.

 
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
 
yrittajaksi

Haluatko yrittäjäksi?

Tienaa leipäsi kahvilayrittäjänä – Häggmanin makuasiamiehenä

Tule mukaan jalostamaan perinteikkään perheyrityksen menestysreseptiä. Matkaevääksi saat Häggman-ketjun markkinoinnin, koulutuksen ja kotimaisista raaka-aineista käsintehdyt tuottet. Tärkein tehtäväsi Häggman-kahvilayrittäjänä on luoda viihtyisä ilmapiiri laatutietoiselle nautiskelijalle.

Tartu rohkeasti tähän tilaisuuteen – ja puhelimeen: soita numeroon (08) 4695 600 ja tilaa Häggmanin esittelypaketti.

Lähetä vapaamuotoinen hakemus ja CV tästä ».